Vaše fotky

Na níže uvedený email je možné zasílat vaše nejlepší fotky pro umístění do fotogalerie.

Vaše fotky posílejte na email fotogalerie@cdmuzeum.cz (maximálně 5 fotek). Fotky je možné také umístit na jiný server např. na ulozto.cz, uschovna.cz apod. a následně zaslat odkaz ke stažení do naší emailové adresy. Sledujte také Facebook muzea.

Po schválení administrátorem budou fotky uveřejněny.

Administrátor si vyhrazuje právo nevyhovující fotky, nebo fotky, které jakýmkoliv způsobem porušují právní normy a předpisy nezveřejnit.

Podmínky fotogalerie

  • Provozovatel neodpovídá za jakékoli porušení práva umístěním obrázku, či fotografie v galerii.
  • Fotografie, které jakýmkoli způsobem porušují autorská práva nebudou publikovány. Dále nebudou publikovány fotografie porušující jakákoli práva na ochranu osobnosti, jakákoli jiná práva třetích osob, obrázky či fotografie obsahující erotické prvky, obrázky či fotografie zobrazující, nebo podněcující k násilí, nebo k jakékoli jiné protiprávní činnosti
  • Provozovatel si vyhrazuje právo odstranit kteroukoli z fotografií, či obrázků z galerie v případě, že zjistí, že obsahem, popřípadě umístěním v galerii dochází k porušování právních předpisů, nebo podmínek pro užívání služby.
  • Uživatel odpovídá jak za obsah obrázku, či fotografie, tak za to, že její umístění v galerii je v souladu s těmito podmínkami.
  • Uživatel zasláním fotografie dává souhlas s použitím pro ostatní účely, včetně volného používání a šíření, bez jakéhokoliv nároku.

Kontakt na muzeum

T: +420 313 537 700
E: cdmuzeum@dhv.cd.cz
E: nostalgie@gr.cd.cz

Otvírací doba 2018 v Lužné:
Sezona v ČD Muzeu byla ukončena. Děkujeme všem návštěvníkům a příznivcům za důvěru v roce 2018 a těšíme se na setkání s nimi v roce 2019. ČD Muzeum bude otevřeno od 6. dubna 2019. Podrobnosti o otevírací době i jednotlivých akcích budou zveřejněny v lednu 2019 na stránkách ČD Muzea.
Kde nás najdete

Vlakem do muzea

Odkud:
Kam:
Přes:
Datum:
Čas:
 

Víte, že...?

Pravidelný parní provoz v Československu byl ukončen roku 1981.